Gönderen Konu: Anılar  (Okunma sayısı 8646 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Göknur

• Arsin
  • *

• Konu : 0
  • Değerlendirme: +0/-0
  • Last Login:Asla
    • E-Posta
Ynt: Anılar
« Yanıtla #10 : 25 Mayıs 2006, 11:52:00 »

Biz sözümüzün arkasında dururuz. Sen anlat sonra... :D
  bende diyorum ki sen anlat ben sonra ama haftaya bol bol anlatırım yaw

Çevrimdışı arsinlionur

• Arsin
  • *

• E-Posta
« Yanıtla #11 : 25 Mayıs 2006, 11:56:32 »
O zaman başlıyorum.

8. sınıftayım. En yakın arkadaşım Süloyla beraber en arkada oturuyoruz. Girdik Fen sınavına. Bu Sülo bişe bilmiyo tabii. Nese ben aldım bunun kağıdı. Doldurmaya başladaım. Bu sırada oda altta kitap açtı başladı yazmaya banim kağıda. Sonra hoca bi baktı bizim Sülo ansiklopedi gibi kitabı açmış yazıyo. Hemen yaznımıza geldi. Buna bir Osmanlı. Sonra bunun kağıda birde 0(Sıfır) yazdı. Sonra Sülo şöyle dedi;"Hocam benim kağıt Onur'da..."

Çevrimdışı Ahmet PEKTAS

• Administrator
  • Aktif Üye
  • *

• Konu : 254
  • Last Login:28 Ocak 2018, 14:38:43
  • Amed
    • Arsinlilerin Buluşma Noktası
« Yanıtla #12 : 25 Mayıs 2006, 11:58:06 »
:)
Hayatta herşey kısmet ...

Çevrimdışı Göknur

• Arsin
  • *

• E-Posta
« Yanıtla #13 : 25 Mayıs 2006, 11:58:54 »
O zaman başlıyorum.

8. sınıftayım. En yakın arkadaşım Süloyla beraber en arkada oturuyoruz. Girdik Fen sınavına. Bu Sülo bişe bilmiyo tabii. Nese ben aldım bunun kağıdı. Doldurmaya başladaım. Bu sırada oda altta kitap açtı başladı yazmaya banim kağıda. Sonra hoca bi baktı bizim Sülo ansiklopedi gibi kitabı açmış yazıyo. Hemen yaznımıza geldi. Buna bir Osmanlı. Sonra bunun kağıda birde 0(Sıfır) yazdı. Sonra Sülo şöyle dedi;"Hocam benim kağıt Onur'da..."
  ayy inanmıyorum yaaaaa

Çevrimdışı Göknur

• Arsin
  • *

• E-Posta
« Yanıtla #14 : 25 Mayıs 2006, 12:03:44 »
şimdi ben anlatıyım o zaman biz lisedeydik sınavımız galiba işletmeden di. hocadan kopya çekmek kolaydı. bende düşündüm kağıttan kopya çekersem kısa olurdu yazılar hoca kısa tanımları kabul etmiyoo. bende kitaptan çekmeye karar verdim. ama kitaptan kopya çekmek risklidir yakalanması kolay olur bende tabi çözümü buldıum. gittim öbür sınflardan 5 tane işletme kitebi aldım bi de benim ki 6 oldu tabi hoca yakaladıkça ben başka kitap çıkartıyorum neyse kitapların 3 tenesini kaptırmıştım hocaya sapa sağlam sınavdan çıktık kitapları götürürken hoca gördü onlar ne dedi bende taktik hocam dedim tabi bişey yapamadı sınavdan çıkmıştık

pckopat

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : 25 Mayıs 2006, 13:41:36 »
arkadaşlar bende bir sınav hikayemi anlatıyım size
 Lisede okuyoduum o zaman trabzon affan kitapcı lisesi biii din hocamız vardıı adamm tamm manyak sınavda hiiç olmayacak şeyler sorardıı tabiii kimsede cözemezzdi neyse böyle birincii dönem sonunda herkesin karnesine din dersii zayıf geldii 2 dönem olduu herkes ya bu din dersinii nasıl gececeğiz herkesin hiiç takmadığıı bu ders bizde belalı ders olu vermiştii yaniii tabiii kimse bii cıkar yol bulamadıı neyse uzatmayayım sınav zamanı geldii hoca acaip sert bii adam dı ve sınav kağıtlarını dağıttı sonrada arkadaşlar dedi kopya cekmek serbest bizde sevindiik tabiii kağıda bii baktııık acaaaip soruular herkes birbirine soruuyoo olumm ne diyoo bu adam diye tabii kimsede bii yoruum yok brndr önceden bu catlak adamdan ders alan eskii biii tanıdık arkadaşa bu konudan dert yanarken onun bana söylediği bi şey aklıma geldiiii bana dediğine gööre kağıda hiç biişey yazma allah fiilan bismiilalllah buna benzer şeyler yaz dedii o geçirir senn bende başka care olmadığından yazdım tabiii aradan epey zaman geçtii ben unutmuşumm tabii olayı hoca sınav sonuçlarıını acıklıyoo derste geldiii ve herkese bakarak arkadaşlar dedii sultan şahin kim bende aya kaltıım oğlum 100 aldınn dedii gerii kalanlar sıfııır şok olduum büütünn sıınıf suçlayan göözlerle bana bakıyooo nerdeyse döveceklerrrr ilk kez yüüz aldıığıma üzüldüüğüm gündüü o gün cok ilginçç biii anıydııı

Çevrimdışı Göknur

• Arsin
  • *

• E-Posta
« Yanıtla #16 : 25 Mayıs 2006, 13:47:45 »
benimde hep dinim zayıf gelirdi hep aynı hoca gelirdi bize bende onun dersinden geçemezdim sen öyle yazınca bi anda o geldi aklıma

Çevrimdışı arsinlionur

• Arsin
  • *

• E-Posta
« Yanıtla #17 : 25 Mayıs 2006, 18:44:09 »
Teknoloji bizim kadar kullanan yoktur...

Çevrimdışı Göknur

• Arsin
  • *

• E-Posta
« Yanıtla #18 : 25 Mayıs 2006, 19:59:03 »
  evet bencede

Çevrimdışı astatin

• Aktif Üye
  • *

• Konu : 23
  • Last Login:25 Kasım 2010, 17:54:46
    • E-Posta
« Yanıtla #19 : 25 Mayıs 2006, 21:06:44 »

Kesinlikle doğru,yalnız biz hep üç kağıtçılık için kullanıyoruz.Ah birde iyi taraflar için kullanabilsek :)