Gönderen Konu: Anılar  (Okunma sayısı 8996 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Göknur

• Arsin
  • *

• Konu : 0
  • Değerlendirme: +0/-0
  • Last Login:Asla
    • E-Posta
Ynt: Anılar
« Yanıtla #20 : 26 Mayıs 2006, 19:07:03 »

bugün bi edebiyat yazılısı olmuşuz yaaa çok güzel geçti yazılıdan önce yazılı kağıdını çaldık fotokopi çektiren görevliden çoğalttık ve sınıfa dağıttık
  bizde çok yapardık o işi

Çevrimdışı maskeli61

• Aktif Üye
  • *

• E-Posta
« Yanıtla #21 : 26 Mayıs 2006, 19:20:20 »
lise sondayız deprem zamanı yani depremden sonraki sene prefabriklerde ders görüyoruz hocalar bıraktı kaçtı 3 tane hoca koca liseye bakıyo bende muhasebe derslerine giriyorum not defteri bende gelene 100 gidene 100 :) müdür geliyo oglum diyo bu sınıf bu kadar iyimi hocam evet hepsi süper bu işi biliyolar falan tamam diyo onları bi sınav yapalım diyorum hocam yeni sınav yaptım yapmayalım 2 sınav üst üste olmaz yok müdür tutturdu yapacaz çıkardı kitabı soruları yazdırdı bana hemen fotokopiş çektik sınıfa gittik tabi müdür beni bırakmıyo hep yanımda girdik sınava kagıtları dagıttık millet birbirine bakıyo müdür sınıfta 40 dk sonra kagıtları topladım götürdük müdürle beraber nüdür aldı kagıtları okuyo hepsi boş (kimse bişey yazmammış bilmiyolarki) :) sonra not defterini aldı herkese sıfır verdi benide yanında sınav etti tabi ben 70 aldım sonra yolladı sınıfa gittim herkes sıfır aldı diyince kızlar başladı aglamaya bu arada sınıf 50 kişiydi 43 kız 7 erkek :) tabi sonuç herkes geçti deprem niyetine...... bizde anı çok bi ara devamını getiririz...

Çevrimdışı sezer_61

• __Æ_R_S_i_N___
  • Aktif Üye
  • *

• Konu : 13
  • Değerlendirme: +2/-2
  • Last Login:13 Aralık 2009, 01:16:54
    • E-Posta
« Yanıtla #22 : 27 Mayıs 2006, 21:45:08 »
ben lises meslek lisesi öğrencisiydim mobilya tasarım bölümünün 2 sınıfında okuduğum üzere mala almaya gelen kamyona yardımetmek için toplanmıştık arkadaşlarımın bir kısmı yani kankilerim canı sigara cekmişidi tabi bende tabi için ben buraladayım gözetlerim hocayı derken birden dalmışım gitmişim ve bir sorun karşıında hocayı çağırdım arkadaşlarda sadece orda  sigara içi yolarmı ş benim saf arkadaşlarım oturmuş oldukları yerin doğalgaz tesisatı olduklarını unuturlar ve faciya başlangıcı gelir ii kide hoca gelmiş ve arkadaşlarım 3    5   tokatla sıyrılmışlardı yoksa allah onlara öle bi tokat atacaktıki ne arkadaşlarım nede ben göre biirdik onları neyse ki hayırlısıyla 5 tokatla sıyrıldılar ve bu benim çok güldüğüm bir anımdır   :D:D:D:D:D
BENİM RAHAT EDEMEDİĞİM YERDE KİMSE RAHAT EDEMEZ

Çevrimdışı Egemen İSKENDER

• Aktif Üye
  • *

• Konu : 5
« Yanıtla #23 : 28 Mayıs 2006, 17:19:48 »
ben bikere yazılı kağıdına ismimi yazmayı unutmuştum hoca iyice kontrol edip benim olduğumu anlayınca yanına çağırıp oğlum sen lazmısın demişti bende hee lazım demiştim. :D

Genie

• Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : 30 Mayıs 2006, 14:17:49 »
Bende de traji komik bi anı varr..

lise sonn fizik yazılısı oluyoruz..benim okulu savdığımm suan pişmalığını duyduğum zamanlar...sınıf 17 kişi fen subesi..en arkadayım actım fizik kitabını defterini.. abii kopya cekemiyorumm .resmenn artık abarttım olayıı masa üstüne koydum sorulara benzer örneklere bakıyorumm..cıkss yok tek kopya  yazamadım..sonra dank ettii kafama ...kopya cceksen bile konuyu bilmen lazımm :))her yol ders ççalışmaktan geçio:D

kendi kendime güldüm vesselamm..

Çevrimdışı Göknur

• Arsin
  • *

• E-Posta
« Yanıtla #25 : 31 Mayıs 2006, 11:33:13 »
bende anlatıyım ama benim ki kopyayla ilgili değil

geçen hafta Muhasebe Denetimi dersindeyiz hoca kaldırıyo sorular soruyoo sınıfa 1. ve 2. şahıslar kimlerdir diye sordu herkes bi anda duraksadı herkes sustu. hoca 5 yıldan beri öğrenemediniz mi gerçekten 1. ve 2. şahıslar kimlerdir diye başladı söylenmeye bizim matrak çocuklar hocam bize 5 yıldan beri 3. şahıslardan bahsediyolar biz ne yapalım bizde onların kim olduğunu öğrendik dediler ben o arada koptum zaten hakkatten haklılar 5 yıldan beri 3. şahısları dinliyoruz

Çevrimdışı Özgür PEKTAŞ

• Aktif Üye
  • *

• Last Login:31 Mart 2007, 14:52:52
« Yanıtla #26 : 31 Mayıs 2006, 11:34:36 »
bende fiziktenn kopya çektim formüllerin hepsini yazmıştım baktım daha taze hemde 3 saat oldu ama yinede kalacam gibi duruyo
E

• Aktif Üye
  • *

« Yanıtla #27 : 01 Haziran 2006, 11:47:45 »
bizde yazlılar da kameralı cep telefonlarının çıkarıyoruz kağıdı çekip birbirimize yolluyoruz zoom yapark bütün sorularıı yardımlaşarak yapıyoruz denemenizi tavsiye ederim çok güzel bir yöntem (ama her hocada denemeyin hoca görüncede mesj geldi onu okuyodum dersiniz) :D

Çevrimdışı Göknur

• Arsin
  • *

• E-Posta
« Yanıtla #28 : 01 Haziran 2006, 11:55:27 »
bizde yazlılar da kameralı cep telefonlarının çıkarıyoruz kağıdı çekip birbirimize yolluyoruz zoom yapark bütün sorularıı yardımlaşarak yapıyoruz denemenizi tavsiye ederim çok güzel bir yöntem (ama her hocada denemeyin hoca görüncede mesj geldi onu okuyodum dersiniz) :D
  hakkatten güzel bi yol ama bize artık telefonla sınava girmek yasaklanmış daha önce söyleseydin keşke yaaaaa

• Aktif Üye
  • *

« Yanıtla #29 : 01 Haziran 2006, 12:00:43 »
keşke söyleseydim bugün telefon sayesinde 70 aldım