Gönderen Konu: Anılar  (Okunma sayısı 8648 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tugba1424

• Arsin
  • *

• Konu : 0
  • Değerlendirme: +0/-0
  • Last Login:28 Aralık 2006, 03:14:50
    • E-Posta
Ynt: Anılar
« Yanıtla #40 : 07 Haziran 2006, 21:47:57 »

öle öle
DUYSUN CÜMLE ALEM
BU BÜYÜK SEVDAYI
TRABZONUM İÇİN
YIKARIZ DÜNYAYI

Çevrimdışı Egemen İSKENDER

• Aktif Üye
  • *

• Konu : 5
  • Last Login:Asla
« Yanıtla #41 : 08 Haziran 2006, 19:42:04 »
helel sana kardeşim

pirana_ahmet

• Ziyaretçi
« Yanıtla #42 : 09 Haziran 2006, 09:30:08 »
Tamam sıra bende bakın bu numarayı Hababamda bile bulamazsınız iddia ediyorum:

Lİse 3 teyiz Fizik uygulama yazılısı test olacağız. Neyse biz düşünüyoz ne yapabiliriz diye.O zaman küçük radyolar moda mutlaka sizinde olmuştur bir tane. Evet işte onlardan. Bizim arkadaşta radyo vericisi vardı küçük bir düzenek frekansı çok güçlü deil ama 250 mtreye kadar cam gici. Ben bu vericiyi vücuda monte ettim. Cihaz belime bantlı microfon sağ hırkamın ucunda. Sınıftaki herkes radyolarının frekanlarını ayarladı. Herkes hırkalı tabii. Neyse sınava başladık. Hoca bir baktı tüm sınıf sağ dirseğine yaslanmış yani sınıf sanki sağa çekiyor gibi. ben söylüyorum sınıf yazıyo ben söylüyorum sınıf yazıyo. Hoca 2. ders okuyo kağıtları tüm sınıf 96 almış. Bir soruyu yanlış yapmışım tabii ki sınıfta öyle. Hoca çıldırdı. Ama kanıt yok....

Bunla yarışacak sistem tanımıyorum....
ula onur ne aklı dusunmussunuz yav bunu kesın ogleen once dusundunuz dımı malum ogleden sonra bızım performans dusuyoya o yuzden dedım

Çevrimdışı serdar61

• Aktif Üye
  • *

• Konu : 1
  • Last Login:02 Eylül 2006, 17:16:24
« Yanıtla #43 : 10 Haziran 2006, 10:27:07 »
matematık yazılısına gırdım ama nafıle  ben hıc bıse bılmıyorum hocada rahat bırakmıyo kopya cekım  bende  basladım fener hıkayesı yazmaya sınav kagıdına 25yıldan berı kupayı alamadıklarından fılan  nneyse hoca kagıtları okudu  herkes sıfır ben 45 almısımm neden bılıyomusunuz hoca tslıymıs  hehehehe
yoksulluktan yırtık
gıydıgımız pantolonlarımız
pıslıkten kesemedıgımız
kırlı sakallarımız
şimdi burcuva piçlerıne
moda olmus

• Aktif Üye
  • *

« Yanıtla #44 : 13 Haziran 2006, 20:22:02 »
inanmam :D

Çevrimdışı serdar61

• Aktif Üye
  • *

• Last Login:02 Eylül 2006, 17:16:24
« Yanıtla #45 : 15 Haziran 2006, 09:29:26 »
elektronık okudugum ıcın  cogunluıkla elektrık le ugrasırım bı gun guc kaynagımı fıse takmamla patlaması bır oldu ve hocadan bı suru azar ısıtdık tabıkı
(ınan dıye yazmadımkı anı ıstedıler yazdım senın ınannıp ınanmaman benı ırgalamaz tamam)
yoksulluktan yırtık
gıydıgımız pantolonlarımız
pıslıkten kesemedıgımız
kırlı sakallarımız
şimdi burcuva piçlerıne
moda olmus

• Aktif Üye
  • *

« Yanıtla #46 : 15 Haziran 2006, 15:11:55 »
bende elektirk okuyorum lise birde bize elektirik vermişlerdi en çok ben dayanmıştım hocada tebrik etmişti

Çevrimdışı sefalet

• Aktif Üye
  • *

• Last Login:03 Temmuz 2006, 16:16:09
    • E-Posta
Ynt: Öğrenci Cemiyeti & Anılar
« Yanıtla #47 : 21 Haziran 2006, 17:46:45 »
lise sondayım ders edebiyat çalışmadık yazılı var ne yapalım ne edelim düşünüyoz. birden parlak zekam sayesinde güzel bi fikir geldi aklıma. hemen iki baş soğan bi başta sarımsak bulduk sıranın altında kırdık havada sıcak bi kokmaya başladı offf. bizim düşüncemiz bizim sıra kokar hocada yaklaşmaz. hoca dağıttı kağıtları bi kokmaya başladı of dayanamıyoz hocada  camı açtı kafayı camdan çıkarıp bizi izlemeye başladı. tabi ben dayanamadım kokuya. verdim kağıdı çıktım bi baktım millet sırayla dökülüyo dışarı tabi ben o gün okuldan kaçmak zorunda.yoksa bütün sınıf beni oyacaktı  :) yani uzun lafın kısası bi kopya çekeyim diye bütün sınıf 0 almıştı o sıfırda benden onlara hatıra :)
asker olur nöbet tutarız,polis olur terör buluruz,canımız sıkılır papaz vururuz,insan değil TRABZONLUYUZ..

• Aktif Üye
  • *

« Yanıtla #48 : 21 Haziran 2006, 18:24:00 »
hoca bize bir keresinde iyilik yapmak isteyip defter kitep meslekresim yazılısı yaparken bende hocam 10 kağıt verimde siz çizin diyerekten bir espiri yaptım hocada yazılıyı 3o dk süre defter kitapkapalı yaptı tabi süre yetmediği için en yüksek alan 25 çok kötü bir anı

Çevrimdışı mesohor

• Hoşgeldin
  • *

• Konu : 2
  • Last Login:26 Temmuz 2010, 22:40:17
    • E-Posta
« Yanıtla #49 : 21 Haziran 2006, 23:19:54 »
uzatma yılım, dersin hocası değişmiş dönem içinde vize dahil hiç bi derse girmemişim.finalde hoca beni gördü ve dediki sen yanlış sınıfa girmişsin bende yok hocam alttan alıyorum falan dedim.vizeyede mi girmedin dedi bende evet dedim.boşuna bunada gelmeseydin dedi, vizeye girmeyen benden finalde geçemez dedi.neyse soru kağıtları dağıtıldı bi açtım oha be bunlar ne diyom kendi kendime. bu aradada imza kağıdını dolaştıran asistan arkadaş bana işaret ediyor bekle diye, neyse sıra bana geldi bi baktım imza kağıdıyla birlikte cevap kağıdı, e bende zahmet edip adımı yazdım :-P