Gönderen Konu: Sınavlar  (Okunma sayısı 16232 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MaRDi

• Ziyaretçi
Ynt: Sınavlar
« Yanıtla #10 : 25 Mayıs 2006, 15:50:41 »

Evet. Bu sene 13. yılım hala korkulu rüyam. Şİmdi bile sınava çalışıyorum...:( :( :( :(

Şu an Parametrik Olmayan İstatistik dersine çalışıyorum. Yarın SQL Server sonraki gün ise SPSS ve Tarih'e bakacam :(

ooooooo onlar bişey mi be benim dinamkle mukavemetin yanında adları bile sölenmemeli aslında
ha nümeriği unutmamak lazım dimi ;)

Çevrimdışı astatin

• Aktif Üye
  • *

• Konu : 23
  • Değerlendirme: +0/-0
  • Last Login:25 Kasım 2010, 17:54:46
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : 25 Mayıs 2006, 18:48:39 »
Yaaa ahmet abi sorma yakamızı bi bırakmıyolar ki kurtulalım aslında şu sınavlar olmasa okul daha eylenceli olacak ama ne yapalım elimiz mahkum neyseki (Kadir abi duymasın) kopyalardan Allah razı olsun yoksa yanmıştık

Yakalanmadan yaptıktan sonra bencede hiç bir mahsuru yok.Ben sınav yaparken öğrencilere diyorum yakalanmadıktan sonra herşey serbest diye,ama çoğunluklada yakalanıyorlar.Lise yıllarım arka sıralarda geçtiği için bir çok kopya tekniğini biliyorum :-[ :-[

_I{aCaI{_

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : 25 Mayıs 2006, 19:46:38 »
Hayatımız sınaww yaww. bi kurtulamadık şu sınavlardan..

Çevrimdışı Göknur

• Arsin
  • *

• Konu : 0
  • Last Login:Asla
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : 25 Mayıs 2006, 19:58:02 »
Yaaa ahmet abi sorma yakamızı bi bırakmıyolar ki kurtulalım aslında şu sınavlar olmasa okul daha eylenceli olacak ama ne yapalım elimiz mahkum neyseki (Kadir abi duymasın) kopyalardan Allah razı olsun yoksa yanmıştık

Yakalanmadan yaptıktan sonra bencede hiç bir mahsuru yok.Ben sınav yaparken öğrencilere diyorum yakalanmadıktan sonra herşey serbest diye,ama çoğunluklada yakalanıyorlar.Lise yıllarım arka sıralarda geçtiği için bir çok kopya tekniğini biliyorum :-[ :-[
  zaten kopya çekmek serbest yakalanmadığınız sürece diyen hoocalardan korkulur ben bunu çok iyi biliyorum

maskeli6177

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : 27 Mayıs 2006, 19:39:36 »
sınavlarrr yaw öldum ders çalışmaktan bune yaa pazartesi merkez bankacılıgı sınavım var ve benı çok korkutuyoo :( geçme notu 70 olunca insan korkyo işte... 13 yıldırr sınav sitresiyle yaşıyom

Çevrimdışı Göknur

• Arsin
  • *

• E-Posta
« Yanıtla #15 : 27 Mayıs 2006, 19:42:33 »
sınavlarrr yaw öldum ders çalışmaktan bune yaa pazartesi merkez bankacılıgı sınavım var ve benı çok korkutuyoo :( geçme notu 70 olunca insan korkyo işte... 13 yıldırr sınav sitresiyle yaşıyom
  o zor işte geçme notunu bizde de 70 yapıcaklardı son anda vaz geçtiler yoksa bizde yanmıştık

Çevrimdışı maskeli61

• Aktif Üye
  • *

• E-Posta
« Yanıtla #16 : 27 Mayıs 2006, 19:43:44 »
olum biz kaç yıldır sınava giriyoz hadi ders çalılş hadi..

MaRDi

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : 29 Mayıs 2006, 20:23:32 »
he he bugün sınavlarda biri gettiiii...
kaldı 7...
allahım onlarda hayırlısıyla geçse....:)

Çevrimdışı maskeli61

• Aktif Üye
  • *

• E-Posta
« Yanıtla #18 : 29 Mayıs 2006, 23:22:26 »
son 4 gün 3 haziran ölüm sınavları başlıyo... :(

Çevrimdışı Göknur

• Arsin
  • *

• E-Posta
« Yanıtla #19 : 29 Mayıs 2006, 23:25:58 »
bakalım ilk sınav berbat geçti bundan sonra ne olur allah bilir umarım bundan sonra ilk sınavım gibi devam etmez

GoogleTagged