Gönderen Konu: Hakkinda  (Okunma sayısı 7697 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı efsanem61

• Aktif Üye
  • *

• Konu : 0
  • Değerlendirme: +0/-0
  • Last Login:09 Aralık 2008, 11:59:04
    • E-Posta
Ynt: Hakkında
« Yanıtla #30 : 05 Temmuz 2006, 03:51:08 »

Bu köye Ait web sitesi;

http://arsinornekkoy.sitemynet.com

1981 Trabzon doğumluyum. İlköğretim ve lise öğrenimimi Trabzon'da tamamladıktan sonra Erzurum, Atatürk Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümünü bitirdim. Daha sonra Trabzon, Karadeniz Teknik Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Orta Öğretim Fen Ve Matematik Alanları Eğitimi Programında Yüksek Lisans yaptım. Trabzon Maraton dershanesinde matematik öğretmeni olarak çalışmaktayım...

Siteyi hazırlayan arkadasın sitesindeki kendisini tanıtan yazısı.

anladım ahmet abi  ben tanıtayım istersen kendisini size ismini yazmamış ama kendisi köyün muhtarının oğlu tuncay çil :D benim okul arkadaşımdır kendisini 3yıldır görmüyom buradan kendisine sevgi ve selalamlarımı sunuyorum vede diyorum ki arsine gelince bana uğrasın :D

Çevrimdışı fatihhhhh

• Hoşgeldin
  • *

• Last Login:10 Eylül 2006, 16:19:32
    • E-Posta
Hakkında
« Yanıtla #31 : 10 Eylül 2006, 16:19:32 »
fatih sözüm san senin başka işin yokmudur hayatın sanal ...neyse...bu köy benim için çok önemli 3 yılım o köyde geçti..şöyle güzel resimler çekte  bizde burada akrabalara gösterelim oki trabzona arsine gelemiyoruz böyle idare edelim yakında yurt dışına çıkıyorum

Çevrimdışı Ahmet PEKTAS

• Administrator
  • Aktif Üye
  • *

• Konu : 254
  • Last Login:22 Temmuz 2018, 00:58:55
  • Amed
    • Arsinlilerin Buluşma Noktası
Hakkında
« Yanıtla #32 : 12 Kasım 2006, 01:13:41 »
Bu sayfa yapım aşamasında olup sizlerin gönderceginiz bilgi,belge,resim,video ve diğer materyallerle süslenip en yakın zamanda dolu dolu olarak karsınızda olacaktır.

Ama sizler bir katkıda bulunmaz bilginiz paylasmaz iseniz ben ilk fırsatta orayı ziyaret edip burada faydalanasınız,özlem gideresiniz,bir tebessum yuzunuzde belirsin diye buraya koyacagım.
Degerli hemserilerim arsinliler@arsinliler.com mail/msn  adresime göndereceginiz ne olursa kesinlikle degerlendirilecektir.

Bu sayfada yazacagınız seylerde burada tüm herkes tarafından görünmektedir.
Hayatta herşey kısmet ...

Çevrimdışı efsanem61

• Aktif Üye
  • *

• Last Login:09 Aralık 2008, 11:59:04
    • E-Posta
Hakkında
« Yanıtla #33 : 01 Ocak 2007, 03:14:40 »
sözümüz söz ama zaman yok arkadaşlar işallah yarın köye çıkarsam çekecem resimleri

yaramaz

• Ziyaretçi
Örnek, Arsin
« Yanıtla #34 : 18 Ocak 2010, 17:14:59 »
Örnek, Arsin

Örnek, Trabzon ilinin Arsin ilçesine bağlı bir köydür.

Tarihi

Köyün adının nereden geldiği ve geçmişi hakkında bilgi yoktur.

Kültür

Köyün gelenek, görenek ve yemekleri hakkında bilgi yoktur.

Coğrafya

Trabzon iline 35 km, Arsin ilçesine 15 km uzaklıktadır.

İklim

Köyün iklimi, Karadeniz iklimi etki alanı içerisindedir.

Nüfus

Ekonomi

Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalıdır.

Muhtarlık

Yerleşim yerinin köy tüzel kişiliği alması ile birlikte köyün tüzel kişiliğini temsil etmesi için köy muhtarlık seçimleri de yapılmaktadır.

Seçildikleri yıllara göre köy muhtarları:

> 2004 - Hami Çil
> 1999 -
> 1994 -
> 1989 -
> 1984 -

Altyapı bilgileri

Köyde, ilköğretim okulu yoktur fakat taşımalı eğitimden yararlanılmaktadır. Köyün içme suyu şebekesi ve kanalizasyon şebekesi yoktur. Ptt şubesi ve ptt acentesi yoktur. Sağlık ocağı ve sağlık evi yoktur. Köye ayrıca ulaşımı sağlayan yol asfalt olup köyde elektrik ve sabit telefon vardır.

GoogleTagged